TUTAJ Nowinki archiwalne, ładny oksymoron, co?

 

Nowinki

5-09-2007

 

Nie tylko wakacje się skończyły, także lato poszło sobie... Zdążyliśmy jeszcze wybrać się, w ostatni słoneczny i ciepły dzień na wycieczkę z grillem do Harklowej (zdjęcie obok). Od wczoraj leje bez przerwy, a w nocy w Zakopanem zaczął padać śnieg i w wyżej położonych dzielnicach jest go pełno. W Tatrach nawet pół metra już leży, także na Gubałówce sporo i nawet na niższych łączkach. Wczoraj miałem sprawy do załatwienia w Krakowie od 8 rano - i żeby się nie spóźnić musiałem wstać o 3.50...

W Muzeum ukazało się piąte wydanie mojego przewodnika po Atmie. Pamiętam, z jaką  niecierpliwością i z jakimi emocjami czekałem na ukazanie się pierwszego wydania, w 1978 r. - mimo, że była to ledwo ilustrowana broszurka o objętości... 22 stron... Ale zawsze była to moja pierwsza "prawie prawdziwa" książka..

 

Przewodnik po Atmie 1978   Przewodnik po Atmie 1997   Przewodnik po Atmie 2001   Przewodnik po Atmie 2007

 

 

Planuję przyszły rok w Atmie. Z nadzieją na to, że bieżący zostanie uznany za udany, mam nadzieję zdobyć pieniądze na następny. Imprez będzie mniej, ale będą za to bardziej różnorodne. Poza koncertami, będzie teatr w większej ilości, także wystawy i wykłady.